Inspiring

11:23

Bardzo się cieszę, że jesteś tu ze mną, drogi czytelniku. Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, to mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej. Jeśli czytasz mojego bloga już jakiś czas zapewne zauważyłeś kilka zmian:
- Możecie skorzystać z newslettera, aby nie przeoczyć żadnego posta.
- Warto spotkać mnie również na snapchacie :)
- Jeśli macie ochotę zajrzyjcie na mój profil na ddob. (link na dole)
- Staram się być z Wami w stałym kontakcie, zatem oddaję Wam do dyspozycji mój mail i zachęcam abyście klikali do mnie na fb. Tutaj dziękuję wszystkim, którzy wymieniają ze mną osobiście uwagi na temat bloga :)

Blog to nie tylko okno do dzielenia się pasją do mody z Wami, ale również miejsce, z którego Wy możecie czerpać inspiracje.
Postanowiłam się podzielić z Wami wszystkimi zdjęciami, które mnie inspirowały. Czasami był to wyjątkowy klimat zdjęcia, czasami piękny detal, czy poprostu uchwycona chwila. Takie zdjęcia to kopalnia pomysłów, czasem inspiruje mnie połaczenie, czasem kolory, a czasem mam ochotę odwzorować zdjęcie dokładnie.

Zatem przejrzyjcie mnóóóstwo zdjęć i dajcie znać jak Wam się podoba ( w komentarzu na dole, na fb lub mailowo). Czekam, trzymajcie się ciepło!

3 komentarze

 1. Nie rozumiem dlaczego ludzie robią blogi takie jak ten. Wyrównany do lewej krawędzi ekranu, tak minimalistyczny, że aż chce się powiedzieć pusty, połowa grafik ma słabą jakość, a tekst nie porywa i nie pociąga. Coś tu nie halo, masz sporo do poprawy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne inspiracje, chyba wszystko mi się podoba :D
  Masz dość podobny gust do mnie :)
  x-lauraxx.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Genialne inspiracje ! Ja uwielbiam takie posty i sama robię takie na blogu ^^ .Obserwuję i liczę na to samo :)
  http://veryclassyfashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.

Popular Posts

Daily dose of beauty